Szkolenia Bhp, Sep - CEDEGO chcesz być na bieżąco informowany o nowych szkoleniach? zapisz się do newslettera!
OFERTA KALENDARZ SZKOLEŃ CZYTELNIA PLIKI NAJCZĘSTSZE PYTANIA KONTAKT

STRONA GŁÓWNA > REKRUTACJA NA STANOWISKO: RECEPCJONISTKA/-TA (UMOWA NA ZASTEPSTWO)
REKRUTACJA NA STANOWISKO: RECEPCJONISTKA/-TA (UMOWA NA ZASTEPSTWO)
praca recepcjonista recepcjonistka Łódź Jesteśmy firmą szkoleniowo - doradczą. Działamy na rynku od 2004 roku. Głównym obszarem działalności firmy CEDEGO jest prowadzenie szkoleń z zakresów tematycznych: bezpieczeństwo i higiena pracy, dozór i eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych, obsługa urządzeń podlegających pod dozór techniczny oraz doradztwo z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Do naszego zespołu poszukujemy Kandydatki/-ta na stanowisko:
Recepcjonistka/-ta
(umowa na zastępstwo)

Zakres obowiązków

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:
  • kompleksowe prowadzenie pracy recepcji
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, w tym przesyłek kurierskich
  • koordynacja przepływu informacji oraz obiegu dokumentów
  • wsparcie pracy biura i innych działów firmy
  • obsługa centrali telefonicznej i innych urządzeń biurowych
  • nadzór nad samochodami służbowymi
  • obsługa gości firmy
  • dbałość o wizerunek firmy

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia średniego lub wyższego (mile widziani studenci studiów zaocznych)
  • umiejętności obsługi komputera i pakietu MS Office
  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych (skanery, drukarki)
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych
  • wysokiej kultury osobistej
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • odpowiedzialności, zaangażowania, samodzielności, inicjatywy i rzetelności w wykonywaniu obowiązków
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku 8:00-16:00
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Rekrutacja jest prowadzona w terminie do 30.11.2016 włącznie. Aplikacje prosimy o przesyłanie na adres: szkolenia@cedego.pl. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
PRZEJDŹ DO GÓRY STRONYWRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ